Lavatriqe bosch

Shitet nga: Arbeni 10 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe bosch e perdorne 160euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim