Lavatriqe bosch

Shitet nga: arti 31 Maj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe e perdorne BOSCH e inportuar nga gjermania shum ne gjendje te rregullt
+37745670669 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim