Lavatriqe bosch

Shitet nga: Lavatriqe 03 Shk 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim