Lavatriqe dhe Tharese - Privileg Duo 510 SN

Shitet nga: Shaban 10 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqen Privileg Duo 510 SN qe e ka te integruar poashtu edhe sistemin per tharrjen e rrobave mbas pastrimit, punon ne menyre perfekte, kapaciteti 5L, 1000 rrotullime me mundesi reduktimi, tharrjen deri ne 120min, mbushet prej nalt, perfekte per banesa ku hapsira eshte e vogel.

Lavatriqe maqine larese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim