Lavatriqe favorit

Shitet nga: House service 28 Gsh 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqe ne gjendje te rregullt dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim