Lavatriqe gorenje

Shitet nga: gorenje 16 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen gorenje e ardhun nga sllovenija e ruajtne shum esht e re 6 killsh me 1100 rrutullime prefekt punon jumirpresum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim