Lavatriqe indesit

Shitet nga: Egzon 06 Gsh 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen indesit e ardhun nga gjermania qe 1 vit.

Lavatriqja kaniher punon shum mir kaniher nalet ngjys programit e kom pas te mjeshtri mka than matorri u dopsu ja kom ble tri po apet pe perserit qat sen kush merr vesh nto munet me ndreq me pak pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim