Lavatriqe mile nga gjermania

Shitet nga: Arti 04 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe mile 1600 rrotullime shum u rujtne nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim