Lavatriqe per pjese

Shitet nga: Besim 16 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe e cila eshte ne rregull por e shes per pjese
Marka Eida
Motorri i punon
Me kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim