Lavatriqe per tharrje te Rrobave

Shitet nga: Besi 10 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lvatriqja ështe Markë GORENJE është shum pak e perdorur dhe ësht ne gjendje Shum te mir.

Per me shum mundeni te na kontaktoni dhe ta Vizitoni ;)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim