Lavatriqe per tharrje te rrobave

Shitet nga: burim 01 Pri 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
SHitet lavatriqja per tharje te rrobave firma Bauknecht shum pak e perdorne me qmim te arsyeshem. bej ndrrim edhe me ndonje send qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim