Lavatriqe privileg 800 rrotullime,AEG 1600 rrotu..

Shitet nga: Arti 08 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje perfekte te importuara nga gjermania
Viber+37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim