Lavatriqe

Shitet nga: Prishtine 12 Krr 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Me marreveshje Shitet Lavatriqe Bosch. Ne gjendje te rregullt 1200 rotullime, 5 kg ngarkesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim