Lavatriqe

Shitet nga: Bes 14 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim