Lavatriqe

Shitet nga: Erijon 17 Tet 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe ne gjendje te rregullt, eshte e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim