Lavatriqe

Shitet nga: erijon 18 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqe Ne Gjendjr Te Rregullt E Perdorur
AEG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim