Lavatriqe

Shitet nga: Bashkim 24 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim