Lavatriqe

Shitet nga: atdhe 25 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
lavatriqe beko 1 vit e perdorne ne gjendje te shkelqyshme ksasa a+a qmimi 120 euro viber+38649408101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim