Lavatriqe

Shitet nga: lavatriqe 30 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja Zug,ka nje defekt te vogel(pllaka).cmimi per kete eshte vetem 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim