Lavatriqe

Shitet nga: Enveri 31 Dhj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen ne gjende shum te mier teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim