Lavatriqe

Shitet nga: House service 12 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet beko ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim