Lavatriqe

Shitet nga: Envneri 15 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen ne gjendje te mir teknike arsyjea e shitjes me ka ardh tjetra prej gjermanie. Punon ne te gjitha funksionet bindeni dhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim