Lavatriqe

Shitet nga: Afrim 20 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes dy lavatriqet në gjendje të rregullt njëra gorenje tjetra candy.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim