Lavatriqe

Shitet nga: Donik Berisha 07 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqe nga gjermania pak e perdorur shum e mir t gjitha pjeset firma: bomann çmimi 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim