Lavatriqe

Shitet nga: Nadire 11 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Esht ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim