Lavatriqen 120 euro

Shitet nga: lavatriqe 18 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Urgjent shes lavatriqen markes Samsung ne gjendjen perfekte funksionale. I mungon vetem doreza e deres e cila nuk kushton shume. Shitet per shkak te shpernguljes. Çmimi fillestar: 120 euro, Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim