Lavatriqen Samsung

Shitet nga: Muharrem Sallahi 18 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen Samsung ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim