Lavatriqen dhe Enelaresen e markes Gorenje

Shitet nga: Xhema 12 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes paisjet e markes ''Gorenje"
Makine per lajen e rrobave dhe makinen per larjen e eneve jane pak te perdorura dhe ne gjendje shum te mire,qmimi per dy paisjet eshte 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim