Lavatriqen me çmim te volithem.

Shitet nga: Antigona 31 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen e cila eshte ne gjendje te rregullt, çmimi shum I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim