Lavatriqja

Shitet nga: Mejreme Tafaj Bunjaku 05 Gsh 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen e perdorur e cila eshte ne gjendje tè rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim