Lavatriqja 70£

Shitet nga: mejreme 05 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet lavatriqja e perdorur dhe ne gjendje tè rregullt pa asnje defekt, arsyeja e shitjes èshtè se e kam ble njè tjeter tè Re....!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim