Lavatriqja larse dhe tharese

Shitet nga: Lavatriqe 21 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja larse dhe tharese, modeli CANDI,shumë pak e përdorur, pa as një defektë, Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim