Makinë larse

Shitet nga: Sheti 26 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makinë larse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim