Makinë per rroba (Lavatriqe)

Shitet nga: G.J 12 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per rroba ne gjendje shum te mire
044257671
049818007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim