Makinë tharese e teshave

Shitet nga: Beka 04 Nën 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet tharesja e teshave e perdorur gjithsejt 10 here Gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim