Makin per larje (per pjes)

Shitet nga: pajazit 14 Shk 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per larje ne gjendje shum te mir Sai perket motorrit I funksionon shum mir edhe te gjitha pjeset e tjera qmimi i fundit 30€
Mund te n.a. kaontaktoni dhe ne biber
flm per mirkuptim
makina ka firmen "Gorenje"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim