Makin teshave Samsung

Shitet nga: Shitsi 03 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e teshave Samsung, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim