Makin tharese rrobash nga gjermanija

Shitet nga: Bujar 07 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes tharse rrobash firmes privileg e ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim