Makina me defekt miele

Shitet nga: makina 07 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet makina me defekt miele programeri defekt tipl w 724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim