Makina me defekt miele dhe baucnesht

Shitet nga: makina 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes makinen miele tipi w 704 programerin defekt dhe baucknesht ecila punon shum mir vetum llgerat duhet me ndrru 70 euro,baucknesht ika 1400 rrotullime,miele 1200 rrotullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim