Makina për larje dhe tharje

Shitet nga: driton 10 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe me defekt te vogel (llageri)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim