Makina per larjen e rrobave

Shitet nga: shabani 17 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes makinen per larjen e rrobave Gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim