Makine per rroba

Shitet nga: dona 05 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per larjen dhe tharjen e rrobave, makina eshte e markes HotPoint, dhe eshte e paperdorur, makina eshte ble 800euro por per arsye personale jemi te detyruar ta shesim.
Motorri i makines ka garancion 10vite, dhe eshte 6kg.
I lan rrobat dhe i than shume mire, dhe qka eshte ma e mira hargjon pak rrym.
ka nje program shume te mire dhe te let per perdorim.
Ka shum opcione te ndryshne, eshte perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim