Makine Beko

Shitet nga: Avni 13 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e larjes prodhimi Beko 1vite e perdorur 7kg.
Garancion edhe 4 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim