Makine Tharese

Shitet nga: Flamuri 23 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen tharese, ne gjendje shume te mire dhe te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim