Makine e Rrobave

Shitet nga: Ardian 19 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shtitet makina e rrobave me kapak nga lart .Qmimi 30euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim