Makine e larjes Beko ne gjendje te rregullt shum..

Shitet nga: Hysen 16 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e larjes Beko ne gjendje perfekte shume e ruajtur pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim