Makine e larjes(Lavatriçe) ne gjendje te rregullt.

Shitet nga: Endrin 25 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e larjes ne gjendje te rregullt ose per perdorim shtepiak ose per pjese e vetmja gje qe nuk i punon eshte rrota qe sjell programin e cila nuk kushton shume te rregullohet per ate arsye shitet vetem per 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim