Makine e tharjes se rrobave

Shitet nga: Artina 07 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina e tharjes se rrobave. Funksionon shume mire dhe nuk eshte shume e perdorur. Eshte me gyp te avullit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim