Makine larese per rroba SIEMENS

Shitet nga: Genti 12 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makine larese per rroba SIEMENS. Eshte e re dhe punon shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim